Dla kontrahentów

Oferujemy Państwu usługę transportu towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym głównie na terenie krajów Unii Europejskiej i Szwajcarii.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy własne zestawy naczepowe typu chłodnia i plandeka.

Wszystkie przewozy wykonywane są nowoczesnymi pojazdami marki Mercedes Actros, Daf, Iveco LNG spełniającymi normy EURO 6. Ciągniki wyposażone są w zaawansowany system GPS (w tym opcja monitoringu temperatury na naczepach typu chłodnia!) z możliwością dostępu dla klienta. System jest w pełni zintegrowany z programem spedycyjnym, co pozwala na ciągłe monitorowanie statusu wykonania zlecenia i efektywne działanie w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnych.

Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika na sumę 500.000 EUR rozszerzone o opcję podwyższonego ryzyka z włączeniem rabunku i kradzieży zuchwałej. Dodatkowo dysponujemy ubezpieczeniem kabotażowym. Na zlecenie klienta oferujemy objęcie przewożonych przesyłek ubezpieczeniem Cargo.

Firma posiada certyfikat HACCP gwarantujący zgodność z procedurami i bezpieczeństwo w przewozie żywności w temperaturze kontrolowanej.

Ponadto w ramach spedycji rozszerzamy wachlarz usług, oferując Państwu przewozy przesyłek nisko-tonażowych i do-ładunkowych realizowane w kooperacji z naszymi stałymi poddostawcami usług.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami