Nasz tabor

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone ciągniki siodłowe Mercedes Actros, Volvo, Iveco LNG wraz z naczepami typu plandeka firanka lub chłodnia . Każdy pojazd wyposażony jest w pełen zestaw środków służących do zabezpieczenia przesyłki (maty antypoślizgowe, pasy mocujące, narożniki), a kierowcy w środki ochrony osobistej wymagane podczas załadunku.

Część samochodów prowadzonych przez kierowców posiadających szkolenie ADR  zawiera odpowiednie wyposażenie i  jest przystosowana do przewozu przesyłek niebezpiecznych.

Posiadamy także stosowne zezwolenia i regularnie transportujemy odpady (w tym makulatura, odpady PCV).

Firma posiada nowoczesne zaplecze serwisowe, co stanowi gwarancję dysponowania samochodami w nienagannym stanie technicznym i w pełnej gotowości do podjęcia zleceń przewozowych. Dodatkowo jesteśmy wspierani przez inne pojazdy (także nisko-tonażowe o ładowności 1,5-12t) należące do współpracujących z nami podwykonawców.

Posiadamy ponad 100 nowoczesnych  zestawów w tym:

  • naczepy plandeki standardowe o długości 13,6m, szerokości 2,48m, wysokości minimum 2,8m (z możliwością podniesienia dachu do wysokości 3,0m) i ładowności 24 tony z certyfikatem XL (zwiększona wytrzymałość nadbudowy) z rozsuwanym dachem,
  • naczepy plandeki  o długości 13,6m, szerokości 2,48m i ładowności 24t typu mega o wysokości 3,0m z certyfikatem XL z rozsuwanym dachem,
  • naczepy chłodnie typu „dopplestock” posiadające 66 miejsc paletowych (możliwość ładowania palet na 2 poziomach) o długości 13,6m, szerokości 2,48m i ładowności 22 tony.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami